نکات مهم و ضروری خرید از سامانه یخچال:

 

 1. هر شخص دارای یک کد کاربری بوده ومی تواند بدون محدودیت محصول یا محصولات موجود  درسایت را بررسی ، انتخاب و سپس دریافت کند.
 2. بازده زمانی سفارش برای تمامی محصولات بدون محدودیت می باشد.
 3. مشتری می پذیرد هنگام تحویل محصول در آدرس درج شده حضور داشته باشد.
 4. کلیه سفیران یخچال (پیک)، دارای کارت پرسنلی سامانه یخچال بوده و مشتری می تواند هنگام دریافت سفارش آن را رویت نماید.
 5. تمامی محصولات  به صورت بسته بندی پلاستیک و پلمپ شده در اختیار مشتریان عزیز قرار میگیرد.
 6. پرداخت هزینه محصول هنگام تحویل فقط از طریق درگاه پز بانکی(کارت خوان) صورت می پذیرد؛ بنابراین مشتری متعهد می شود، در هنگام ثبت سفارش فقط هزینه ارسال معادل 55،000 ریال از طریق درگاه الکترونیک در سایت، پرداخت نماید
 7. کاربر می تواند از طریق برقراری ارتباط با شماره 91002727 اقدام به خرید تلفنی نموده که دراین صورت پرداخت هزینه محصول و هزینه ارسال معادل 85،000 ریال هنگام تحویل فقط از طریق درگاه پز بانکی (کارت خوان) صورت می پذیرد.
 8. با توجه به سوء استفاده ی برخی افراد سودجو،  اقدام به خرید با وارد نمودن  هویت جعلی، به منزله تخلف محسوب شده و در صورت احراز آن، علاوه بر قرارگیری کاربر در لیست سیاه سامانه یخچال، به مراجع ذی صلاح قانونی گزارش داده شده و پیگرد قانونی دارد.
 9. مشتری هنگام تحویل سفارش، می پذیرد رسید تحویل سفارش را امضاء نموده و بسته سفارشی خود را تحویل گیرد.
 10. مشتری می پذیرد، شماره تماس تلفن همراه خود را جهت دریافت پیامک در دسترس قرار دهد. بدیهی است در صورت عدم دریافت پیامک، مراتب را جهت پیگیری فورا به مرکز تماس سامانه  به شماره 91002727  اطلاع دهد.
 11. ارسال سفارشات 24 الی 48 ساعت کاری زمان خواهد برد؛ بدیهی است در صورت دیرکرد ارسال سفارش طی مدت زمان مذکور ، جهت پیگیری با شماره تماس 91002727 تماس حاصل نمایید.

از اینکه سامانه یخچال را  انتخاب نموده اید سپاسگزاریم.